Головна  Мережа мовлення  Контакти  English


Парламентська журналістика

Параметри супутника

Програми власного виробництва

Укладання договору

На виконання Рішення Національної Ради з питань телебачення і радіомовлення України № 1082 від 23.07.2003 р. ретрансляція програм Парламентського телеканалу "РАДА", є обов'язковою для усіх систем багатоканального мовлення на одному з резервних каналів.

Згідно Рішення належить укласти Ліцензійний договір про надання послуг телемовлення Парламентського телеканалу "РАДА". Ліцензійний договір може бути укладений шляхом листування.

Ліцензійний договір має бути заповненим та підписаним обома сторонами "Ліцензіатом" та "Ліцензіаром" - із зазначенням усіх реєстраційних та банківських реквізитів; повних юридичних, фактичних, поштових та електронних адрес з поштовими індексами та назвами областей; контактних телефонів з міжміськими кодами. Оформлені примірники договорів надсилаються на адресу "Ліцензіара":

Державне підприємство
ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ "РАДА"
вул. Садова 3А,
  Київ 01008,
Україна

Після укладання Ліцензійного договору "Ліцензіат" має надіслати повідомлення на офіційному бланку з підписом директора і печаткою організації про якість сигналу, початок ретрансляції у повному обсязі мовлення та відомості про кількість глядацької аудиторії(фактичних та потенційних абонентів) на території мовлення.

З питань укладання договору звертатись за телефоном
                                (044) 255-35-71